Firma V-MAXZONE istnieje na rynku od maja 2008 roku i od samego początku istnienia wystartowała z jednym z największych sklepów tuningowych, pod domeną v-maxzone.pl.

Strona rozwijała się szybko i z każdym miesiącem zdobywała coraz większe grono zaufanych klientów. Firma nawiązała współpracę z bardzo dobrymi firmami tematycznymi w całym kraju, by móc prezentować wszystko, czym może interesować się każdy, prawdziwy miłośnik czterech kółek.

Od samego początku istnienia, priorytetem było stworzenie obszernej oferty, która sprawi, że klient znajdzie większość interesujących go produktów (bez konieczności otwierania katalogów i pisania e-maili z zapytaniem o cenę praktycznie każdego podzespołu). Prostota i łatwość wyszukiwania wielu produktów okazały się strzałem w dziesiątkę, jednak coraz większa oferta i mnóstwo nowych, oryginalnych udogodnień, jakie pojawiały się w naszych głowach, sprawiły, że konieczne było uruchomienie kolejnych serwisów stuninguj.pl oraz exclusive-tuning.pl, przez co powstała GRUPA V-MAXZONE.

Na aukcjach widocznych na allegro, mamy przyjemność zaprezentować najciekawsze i najbardziej sprawdzone produkty z naszej oferty, które niejednokrotnie porównywaliśmy z innymi podobnymi na rynku.

Chętnie służymy pomocą i doradztwem, gdyż motoryzacja jest dla nas przede wszystkim wielką pasją, która motywuje do ciągłego rozwoju.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!